مقالات

کابینت مدرن آشپزخانه

برنده رقابت بین MDF و چوب برای درهای کابینت آشپزخانه کیست؟ (بخش دوم)

در بخش اول این مقاله در رابطه با چوب و ویژگی های مثبت و منفی آن به عنوان یک متریال برای کابینت آشپزخانه صحبت شد. ویژگی هایی مانند استحکام، زیبایی و امکان شخصی سازی در سمت فاکتورهای مثبت و آسیب‌پذیر بودن در برابر رطوبت و حشرات و ترک‌ها و پیچ و تاب‌های چوب در سمت «ادامه مطلب»
۰ comments
کابینت آشپزخانه

برنده رقابت بین MDF و چوب برای درهای کابینت آشپزخانه کیست؟ (بخش اول)

هنگامی که رقابت بین چوب خام وMDF  شکل می‌گیرد، تصور رایج جامعه بر این است که چوب برتری دارد و برنده می‌شود. چوب به عنوان یک ماده مستحکم و قوی به نظر می آید، در حالی که گمان می‌شود ام دی اف یک جایگزین ارزان قیمت و ضعیف تر برای چوب است. حقیقت این است «ادامه مطلب»
۰ comments
کابینت آشپزخانه شیشه ای

4 سبک از محبوب‌ترین اجرای کابینت های طراحان که به زودی وارد خانه‌ها می‌شوند

کابینت‌ها در آشپزخانه نقش پر رنگی دارند. آن‌ها می‌توانند فضای آشپزخانه را شیک و مدرن نمایش دهند و یا اگر کهنه و قدیمی باشند، جلوه زشتی به محیط بدهند. آیا فکر می‌کنید کابینت به محیط آشپزخانه طراوت می‌دهد؟ در این مقاله از افرنگ چوب، نظر شماری از طراحان، معماران و کسانی که بازسازی خانه انجام  «ادامه مطلب»
۰ comments

بهترین رنگ ها برای کابینت مدرن چیست؟

  افراد صاحب نظر در زمینه دکوراسیون کابینت مدرن، بیان کرده اند که رنگ های خنثی در کنار رنگ های گرم، و رنگ های روشن در کنار رنگ های شاد می‌توانند گزینه های خوبی برای ترکیب رنگ آشپزخانه باشند. دلیل این نظر نیز این است که چنین ترکیب رنگ هایی باعث ایجاد حس آرامش در «ادامه مطلب»
۰ comments

ام دی اف فوق برجسته چیست؟

    ام دی اف فوق برجسته چیست؟   ممکن است شما هم این روزها، هنگامی که در بازار چوب و ام دی اف از انواع مدل ها و طرح های ام دی اف بازدید می کنید، اسامی مختلفی از ام دی اف را شنیده باشید، مانند ام دی اف خام، ام دی اف ملامینه، «ادامه مطلب»
۰ comments
لیست خرید من
0