کابینت آشپزخانه شیشه ای
22
اردیبهشت

4 سبک از محبوب‌ترین اجرای کابینت های طراحان که به زودی وارد خانه‌ها می‌شوند

کابینت‌ها در آشپزخانه نقش پر رنگی دارند. آن‌ها می‌توانند فضای آشپزخانه را شیک و مدرن نمایش دهند و یا اگر کهنه و قدیمی باشند، جلوه زشتی به محیط بدهند.
آیا فکر می‌کنید کابینت به محیط آشپزخانه طراوت می‌دهد؟ در این مقاله از افرنگ چوب، نظر شماری از طراحان، معماران و کسانی که بازسازی خانه انجام  می‌دهند را بررسی کوتاهی می‌کنیم تا سبک هایی از اجرای کابینت، که به آن علاقه مند هستند و به مرر وارد بازار می‌شوند را بشناسیم.

استفاده از مواد پایدار در اجرای کابینت

رئیس یکی از آژانس های طراحی مستقر در نیویورک  بر این باور است که یک حرکت سازگار با محیط زیست در حال ورود به آشپزخانه هاست و مواد پایدار جایگزین متریال های دیگر می‌شوند.
او معتقد است هنگامی که می‌توان از مواد بازیافتی و بامبو در تهیه متریال استفاده کرد، چرا از آن ها استفاده نکنیم. در سال های آینده گزینه های فراوانی در رابطه با مواد پایدار، پیش روی ما خواهد بود که می‌توانند کمک شایانی در زمینه اجرای کابیت داشته باشند.

بازگشت رنگ

یکی از فراد صاحب نظر در صنعت کابینت بیان کرده است که موج استفاده از رنگ سفید در تمامی اجزا آشپزخانه تغییر می کند و در آینده‌ای نزدیک، رنگ های چشمگیرتری جایگزین این رنگ می‌شود. وی به افرادی که میخواهند دکوراسیون خانه‌شان را تغییر دهند، توصیه می‌کند تا رنگ های پوستی را جایگزین این رنگ کنند. حال می تواند به رنگ فیروزه، آووکادو یا لیمو باشد. ترکیب این سه رنگ و سایه آن ها روی هم  واقعا می‌تواند قالب ها را بشکند و طرح‌های فوق‌العاده ای را خلق کنند.

جریت بیلی که یکی از افراد شرکت بازسازی در شیکاگو است، با این طرز فکر موافق است و بیان کرده است که اخیرا در اجرای کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، طراحی آشپزخانه سفید و آبی را پیاده سازی کرده است.
بیلی بیان داشته، از آن‌جایی که مشتری بودجه زیادی برای نوسازی دکوراسیون نداشت، به کابینت های قهوه ای رنگ آشپزخانه دست نزدیم و فقط جزیره و فریزر داخلی آشپزخانه  را با رنگ آبی، رنگ آمیزی کردیم. این تغییرات مفید بود و باعث جلب نظر بازدید کننده شد.

کمک گرفتن از دستگیره های مینیمالیستی در اجرای کابینت آشپزخانه

هنگامی که صحبت از لوازم کابیت می‌شود، کوچک ترین چیز‌ها هم بزرگ به نظر میرسند.
کاریگ ریکس، واقع در New Orleans بیان می‌کند که  دستگیره‌ها عموما مخفی هستند و یا دیده نمی‌شوند و اجازه می‌دهند تا چوب طبیعی و یا متریال خودنمایی کند. او موافق است که گرایش به کابینت های بدون دسته در افزایش است. وی می گوید که گرایش به سمت دسته های برش خورده کابینت‌ها در حال رایج شدن است و شاهد این هستیم که دستگیره‌های ارگانیکی که در خود متریال کابینت ایجاد می‌شوند، در حال محبوب شدن هستند.

کابیت‌های شیشه‌ای

در‌های شیشه‌ای که سال‌های گذشته روی بورس بودند، مجدد به عرصه محبوبیت بازمی‌گردند. همه این محبوبیت، بخشی از حرکتی است که به سمت سادگی و سازماندهی کردن درحال پیشروی است.
بیلی می‌گوید که مشتری‌هایش بیش از پیش تمایل دارند تا قسمت جلویی کابینت فوقانی‌شان، از شیشه کار شود. این کار متریال کمتری نیاز دارد، همچنین تمیز کردنشان نیز آسان‌تر است.

همواره طراحی و مدل های جدیدی در حال عرضه به بازار هستند و این تغییرات همواره وجود خواهد داشت. در این مقاله کوتاه، 4 مورد از سبک های طراحی  و اجرای کابینت را بررسی کردیم که مورد پسند طراحان واقع شده است و به زودی وارد خانه ها می شوند و محبوبیت بیش تری پیدا می کنند.